LUA Bajaszentistván U19

Ha az egész évet vesszük, akkor elmondható, hogy sokat fejlődtünk, mind egyénileg, mind csapatként.
Megállapítható, hogy az őszi szezon majdnem teljes egészében a játékosok és a csapat felépítéséről szólt. Az ősz második felében már láthatóak voltak a fejlődés jelei.
A téli felkészülés jól sikerült, amely sokban köszönhető a magas létszámú edzéslátogatottságnak, illetve hogy a megépülő nagy műfüves pályának is köszönhetően kiváló körülmények között volt lehetőség a tervezett munka elvégzésére!
Az ősz folyamán szerzett tapasztalatok és az elvégzett munka tavasszal már eredményekben is tükröződött.
Az ősszel megszerzett 7 ponthoz képest tavasszal már 23-at szereztünk, amely vitathatatlanul a fejlődés jele. Az összegyűjtött 30 pont a 12. helyre volt elegendő. Kiemelni egyénileg nem szeretnék senkit, a CSAPAT érdemel dicséretet! Mindenképpen előrelépés az U19-es csapat és a játékosok számára, hogy az U19-es csapatból sokan bemutatkoztak a Bajaszentistván felnőtt csapatában is.
Köszönöm a játékosoknak az elvégzett munkát, illetve az alapítványnak, hogy megteremtette a körülményeket (eszköz, helyszín, szakmai iránymutatás) egy minőségibb edzésmunka elvégzéséhez!

A csapat tagjai, akik az idény folyamán szerepeltek:
Kammermann Gellért, Kammermann Bertalan, Földvári Bálint, Stigmon Martin, Horváth Gábor, Fandák Márk, Szűcs Máté, Tóth-Pál Csanád, Dósai Zoltán, Abari Sándor, Bánfi Bence, Rózsa Levente, Manhalter Martin, Perjés Gergely, Perjés Botond, Kubatov Gergő, Soós Dávid, Nádai Bence, Taskovics Péter, Márki Krisztián, Vőneki Dominik, Vojnics-Kortnics Dávid, Wittner Gábor, Szabó Zoltán, Molnár Zoltán