Rónai Sándor Emléktorna

A Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítvány a 2014/15-ös év lezárásaként 2015.06.20.-án szombaton utánpótlás gyermektornát rendezett Baján. A remekül sikerült tornával remélhetőleg méltó emléket, és megemlékezést tartottunk Rónai Sándor áldozatos és példamutató munkájáról. A színvonalas és jó mérkőzések viszont remekül szolgálták a Magyar gyermeklabdarúgás, és a gyerekek folyamatos fejlődését.

Az emléktornán négy korosztályban, egyszerre négy pályán folytak a focimeccsek, 16 csapat közel 200 labdarúgója kergette a labdát a Vasvári Pál  utcai sportpályákon. A Rónai Sándor Emléktornán részt vett a Budakeszi Labdarúgó Akadémia U9, U11, és U13-as, a Kecskeméti T.E. U9, és U13-as, a Bajai L.S.E U7, U9, U11, és U13-as, a Bácsalmás U7, U11-es, a Kinderball Baja U7-es, és a Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítvány U7, U9, U11, és U13-as csapatai. Alapítványunk a csapatok, és a gyerekek remek mérkőzéseit, cseleit, góljait egész napos vendéglátással köszönte meg. A mérkőzések alatt a gyerekek ásványvizet müzli szeletet, és szőlőcukrot kaptak az elhasznált energiák pótlására, a torna végén a gyerekek éhségük csillapítására, pizzát, üdítőt, és fagyit kaptak. A csapatok a torna végén a kupák, és a különdíjak átadása után remélhetőleg sok kedves örömteli pillanattal, és rengeteg élménnyel gazdagodva tértek haza. A tornán a különdíjakat, és a kupákat Rónai Sándor gyermekei Barbara és Balázs, és Sanyi bácsi unokái adták át.

Rónai Sándor Emléktorna végeredménye:

U7-es korosztály: 1 Bajai L.S.E, 2. Kinderball Baja, 3. L.U.A Baja, 4. Bácsalmás

U7-es korosztály gólkirály: Mándity Márkó / Bajai L.S.E. /, legügyesebb játékos: Oláh Dominik / Kinderball Baja / Különdíj: Bátyai Kevin / L.U.A. Baja /

U9-es korosztály: 1 Bajai L.S.E., 2.Kecskeméti T.E, 3. Budakeszi L.A, 4. L.U.A Baja

U9-es korosztály gólkirály: Ajtai / Kecskeméti T.E. / legügyesebb játékos: Schmidt Szabolcs / Bajai L.S.E. / legjobb kapus: Nagy Tamás / Budakeszi T.E. / különdíj: Kovács Eduárdo / L.U.A. Baja /

U11-es korosztály: 1 Bajai L.S.E, 2. Budakeszi L.A, 3. L.U.A. Baja, 4. Bácsalmás

U11-es korosztály gólkirály: Goretich Gergő / Bajai L.S.E. / legjobb játékos: Hollman Ádám / Budakeszi L.A. / legjobb kapus: Cselik Döme Dániel / Bácsalmás / különdíj: Tamás Marti, Török Endre / L.U.A. Baja /

U13-as korosztály: 1 Budakeszi L.A, 2. Bajai L.S.E, 3. Kecskeméti T.E, 4. L.U.A. Baja

U13-as korosztály gólkirály: Bocskai Bertalan / Budakeszi L.A. / legjobb játékos: Száhl Péter / Bajai L.S.E. / legjobb kapus: Cseh Balázs / Kecskeméti T.E. / különdíj: Szilasi Richárd / L.U.A. Baja /