Felújítások a Bácsbokodi sportcsarnokban

A Labdarúgás utánpótlásáért Alapítvány a 2014/15-ös évben sikeresen benyújtott és elfogadott Tao pályázatnak köszönhetően a Bácsbokodi sportcsarnokban  térelválasztó, és labdafogó háló vásárlását és felszerelését finanszírozta. A sportcsarnokban kicserélték a régi hálókat, és az új térelválasztónak köszönhetően az alapítvány U7, U9, U11, U13, U14-es korosztályai egy időben egymástól külön is tudnak edzeni. Így helyet és időt is tudnak biztosítani  az alapítvány U17-es és U21-es csapatai számára, valamint  más sportágaknak, illetve más sportesemények megrendezésére. Délelőttönként a helyi általános iskolának is nagy segítséget jelent a térelválasztó, mert a mindennapos tornaórákat így zökkenőmentesen meg tudják tartani, egyszerre két osztály diákjai is egymástól külön, és zavartalanul tudnak dolgozni.