Beindult a munka a Bajaszentistváni Á.M.K.-ban

Bajaszentistváni D.S.E-vel kötött együttműködési megállapodásnak köszönhetően a Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítvány sporteszközökkel, sportfelszerelésekkel támogatta az általános iskolát, hogy a labdarúgás megszerettetése és tömegesítse beinduljon. Remélhetőleg a TAO támogatásból vásárolt modern és új eszközöknek köszönhetően minél több gyereknek tudjuk színesebbé tenni a testnevelés órákat, és az edzéseket. Az iskolában megkezdődnek a labdarúgó edzések, és 2014 januárjától az iskola és az alapítvány közös munkával előkészíti, hogy az intézmény csapatai 2014/15 évtől bekapcsolódjanak az iskolai Bozsik Programba. Pető Ferenc testnevelő tanárt sikerült az alapítványnak megnyerni a közös munkához, melynek köszönhetően ő is csatlakozik a 2014 őszén induló C-licences edzőképző programba. Az iskolában megkezdett közös munkának köszönhetően az iskolai Bozsik Programon kívül, az ügyes gyerekek bekapcsolódnak az egyesületi Bozsik Program U 7, U 9, U 11-es csapatainak munkájába. Ezek a csapatok a Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítvány saját csapatai, vagy ha a gyerekek létszámban megvannak Bajaszentistváni S.K. U 7, U 9, u 11-es csapatai lesznek elindítva az egyesületi Bozsik Programban.