Bozsik tornát rendeztünk

A Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítvány 2014.02.01-én a Vaskúti Diáksport Egyesület és a Vaskúti Önkormányzat támogatásával U 9-es és U 11-es Bozsik tornát rendezett a vaskúti sportcsarnokban. A hosszúra nyúló télben a gyerekek nagyon jól érezték magukat és jó mérkőzéseket játszottak egymás ellen. A mostani torna is bizonyította, hogy Baja környékén nagyon sok futballista palánta bontogatja a szárnyait. Az ilyen tornákon nem az eredmény a legfontosabb, hanem az, hogy a gyerekek jól érezzék magukat, és játék közben egyre ügyesebbek, jobbak legyenek. A későbbiekben pedig mindent megtegyenek annak érdekében, hogy jó focisták váljanak belőlük.

A torna végén minden gyermek csokoládé jutalomban részesült. Az MLSZ pedig minden csapat legjobb játékosát oklevéllel díjazta. A Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítvány az U 9-es és az U 11-es torna legjobb játékosait focilabdával jutalmazta. A díjak átadásánál minden gyerek csillogó szemmel vette át a megérdemelt jutalmakat. Reméljük a tornán nyújtott lelkesedés sokáig megmarad bennük, és a fejlődésük  folyamatos lesz.

A tornán a következő csapatok vettek részt:
- Bajai LSE
- Nagybaracska