Marathon Sport

Navigáció

Bejelentkezés

3. forduló - U12 NB1. Dél-kelet

Az U12-13 NB I Dél Keleti csoportjának 3. fordulójában Hódmezővásárhelyre látogattunk.

A korai indulás nem szegte kedvét fiatal labdarúgóinknak, nagy lelkesedéssel várták a mérkőzést. Már az elején meggyőző letámadással és játékkal lepték meg ellenfelüket, és az első félidőben a remek játékot és támadás befejezéseket gólok koronázták. A második félidő már egy kicsit gyengébbre sikeredett, de itt sem maradtunk szép találatok nélkül. Összességében a mérkőzést meggyőző játékkal simán nyerték meg.

Hódmezővásárhely U12 - LUA Baja U12 0-8

Tóth Kornél-Szedres Barna, Bergmann Péter-Hegyi Hunor,Grisnik Zsombor,Barna Botond-Burányi Barna,Fazekas Misa,Szemesi Csongor (Radics Barnabás,Purger Bálint)

Gólok: Grisnik Zsombor 3, Barna Botond 2,Burányi Barna,Szemesi Csongor,Hegyi Hunor

A mérkőzés legjobbja Grisnik Zsombor az alábbiakat fűzte hozzá a mérkőzéshez:

„Jól játszottunk, az elején éles meccs volt. Aztán jó ritmust vettünk fel ,az összes párharcot megnyertük és ezekből szép támadásokat vezettünk. Ezzel nyertük meg a mérkőzést. Remekül játszott mindenki.”

Gratulálok az egész csapatnak! Szép volt fiúk! Hajrá LUA Baja!