Sükösd

Mozgalmas hétvége alapítványunknál

Ismét mozgalmas hétvégén vannak túl, a Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítványban focizó gyerekek. Alapítványunk U11-es, és U13-as korosztályainak Sükösdön került megrendezésre a 2016-os év első egyesületi Bozsik tornája. A Sükösdön megrendezett Bozsikos futsal tornán nem minden gyermek tudott részt venni a korlátozott létszám miatt, így elsősorban azok a gyerekek szerepeltek a tornán, akik nem játszanak a megyei futsal bajnokság mérkőzésein. A futsal tornán a LUA Baja U11-es korosztályából Tamás Martin, az U13-as korosztályból Lóki Tamás részesült különdíjazásban, a tornán nyújtott teljesítményükért. A LUA Baja U16-os csapata viszont Jánoshalmán szerepelt a Dr. Fenyvesi Máté teremlabdarúgó tornán, ahol az előkelő második helyen végeztek a fiúk. A tornán a gólkirályi címet a LUA Baja 2002-es születésű játékosa Fercsák József szerezte meg. A hétvégén mérkőzés nélkül maradt bajai és vidéki csoportok U11-es, U13-as, és U14-es korosztályok játékosai sem tétlenkedtek, nekik  Baján a Bence István műfüves csarnokban volt korosztályonként közös edzésük. A hétvégi tornákon szerepelt játékosoknak gratulálunk az ügyes, jó játékért.

Elkezdődött a 2015-ös tavaszi Bozsik sorozat

Sükösdön március 21-én szombaton újra útjára indult a Bozsik egyesületi labdarúgó mérkőzések sorozata. A tavaszi mérkőzéseket az U11, és az U13-as csapatok kezdték el leghamarabb. Egy hét múlva Vaskúton csatlakoznak az U7-es, és U9-es korosztályok a tavaszi Bozsik tornákhoz. A Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítvány ismét népes táborral képviseltette magát, mert a sükösdi Bozsik tornán a bácsbokodi, a vaskúti, a bajaszentistváni, és a bátmonostori gyerekek kergették a labdát. A gyerekek a hosszú tél után már nagyon várták a szabadtéri mérkőzéseket, és az időjárás is kegyeibe fogadta a gyerekeket, így ideális körülmények között folytak a labdarúgó mérkőzések.