EB

U 19-es EB mérkőzéseken jártunk

Magyarország adott otthont 2014. júliusában megrendezésre kerülő U 19-es Európa-bajnokság döntőjének. A Magyar Labdarúgó Szövetségnek köszönhetően Baja és Baja környéki gyerekek elutazhattak Budapestre, a Szusza Ferenc Stadionba Magyarország – Ausztria, és Felcsútra Ausztria – Portugália mérkőzéseket megtekinteni. A kezdeményezésnek egyik célja, hogy a labdarúgó utánpótlásunkkal minél jobban megszerettessük a labdarúgást, és közelről megtekintsék, hogy hova lehet a labdarúgás által eljutni, és hol tart ma játékban Európa  utánpótlás labdarúgása. A két mérkőzésen a Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítvány szervezésében közel 300 gyerek nézhette meg a mérkőzéseket, és ezáltal rengeteg élménnyel gazdagodtak. Olyan tehetséges gyerekek jutottak el a mérkőzésekre, akik önerőből az MLSZ támogatása és alapítványunk szervezése nélkül  lehet, hogy nem jutottak volna el ilyen helyszínekre, és mérkőzésekre. A gyerekek nagyon jól érezték magukat a focimeccseken, és még mindig látszik, hogy nagyon sok gyerek szereti a labdarúgást, ezért nekünk is sokat kell érte tenni, hogy labdarúgásunk felemelkedjen és minél több tehetséges gyerek érje el célját.