locsolóberendezés

Önjáró locsoló berendezéseket vásároltunk

A Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítvány 2013/14-es TAO pályázaton sikeresen pályázott tárgyi eszköz beruházás és felújítás jogcím alatt  labdarúgó pályák karbantartását végző eszközökre,  és gépekre.  Ennek keretén belül most 2 db nagy teljesítményű locsoló berendezést vásároltunk.  A támogatásnak,  és a gépeknek  köszönhetően remélhetőleg javul a pályák minőségi állapota,  és ennek eredményeképpen  több gyermek  számára lesz vonzóbb a labdarúgás.  A gyerekek,  és a felnőtt csapatok számára jobb,  és élvezhetőbb körülményeket tudunk teremteni edzéseken,  és a bajnoki mérkőzéseken.  Labdarúgásunk fejlődésének, és  felemelkedésének egyik feltétele,  a  vonzó jó  körülmények,  és a 21. századi  infrastrukturális feltételek megteremtése.  Ahol a gyerekek edzéseken jól érzik magukat,  és folyamatosan fejlődni tudnak.  A  most megvásárolt két berendezés közül az egyik a Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítvány Vaskúti csoportjához,  a másik az alapítvány Bajaszentistváni csoportjához kerül használatba.