gyakorló

Gyakorló Általános Iskolát is támogattuk

A Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítvány egyik célkitűzése, hogy a gyerekek minél korábban ismerkedjenek meg a sport és mozgás örömével, ezért ha tehetjük általános iskolákat, és diáksport egyesületek is támogatunk. Mert az iskolákban a nagyobb tömeget tudunk egyszerre támogatni, a sportnak és a labdarúgásnak megnyerni. Ezeket az irányelveket figyelembe véve az alapítványunk együttműködési megállapodást kötött a Gyaxi D.S.E-vel, hogy az iskolában beinduljon a labdarúgás megszerettetése és minél több gyerek kapcsolódjon be később az egyesületi labdarúgó munkába. A megállapodás szerint az iskolának be kell kapcsolódni az intézményi Bozsik programba, de ezt az iskola már teljesítette, mert az idei évben is indulnak a Bozsik tornákon.

...