U13

Újra pályán a LUA Baja U11-es, és U13 csapatai

Az időjárás is megkegyelmezett az Egyesületi Bozsik program tavaszi rajtján pályára lépő csapatoknak, így 2016.03.19.-én Sükösdön újra rúgták a bőrt a gyerekek. A Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítvány ismét hat csapattal, és több mint 70 gyermekkel képviselte magát a Bozsik tornán. A gyerekek már nagyon várták a hosszúra nyúló téli napok után, hogy újra mérkőzések közben tudják megmutatni foci tudásukat. A mérkőzések alatt bebizonyították, hogy a 2015 őszi tornákhoz képest játékban, és egyéni tudásban is fejlődés látható a csapatoknál, és a játékosoknál.

LUA Baja U13-as játékosok a megyei válogatón

A  Magyar Labdarúgó Szövetség Bács-Kiskun Megyei Igazgatósága által szervezet U13 megyei válogatón, a Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítványt az U13-as korosztályból három labdarúgónk képviselte. A Kecskeméten megrendezett kiválasztó tornán Vincze Péter, Barth Milán, és Csiki Noel labdarúgók képviselték alapítványunkat. Csiki Noel bekerült az U13-as megyei válogatottba, és meghívást kapott az őszi szünetben megrendezésre kerülő edzőtáborba. Vincze Péter, és Barth Milán bekerült a vésztartalékok közé, betegségek és sérülések esetén rájuk is számítanak.

Gratulálunk, és sok sikert kívánunk nekik!

Folytatódott az U13-as, és az U11-es téli Futsal bajnokság.

Az elmúlt hétvégén 2015.02.14.-én szombaton folytatódott az U11-es futsal bajnokság. A második fordulót Mélykúton rendezték, ahol a LUA Baja csapatát a bajai gyerekek mellett , a bácsbokodi, vaskúti , bátmonostori csoport gyerekei alkották. Az U11-es csapatunknak nem sikerült a Bács-Kiskun megyei döntőbe bejutni, de így is remekül helyt álltak, jól és ügyesen fociztak. A megyei „ A” csoport gólkirálya Goretich Gergő lett 19 góllal.

Újabb két Bozsik tornát rendeztünk!

A Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítvány 2014 szeptember 27.-én Sükösdön U11-es, és U13-as Bozsik tornát rendezett. Majd egy hét múlva 2014 október 4.-én Vaskúton rendezett újabb U7-es, és U9-es Bozsik tornát. A tornákon alapítványunkat a bajaszentistváni, bácsbokodi, vaskúti, és bátmonostori gyerekek képviselték. Az alapítvány csapatain kívül a Bajai LSE, Nagybaracska, Kinderball,  és a  Sükösd SC korosztályos csapatai vettek részt a mérkőzéseken. Újabb két remek hangulatos Bozsik torna van a gyerekek mögött, melyek remélhetőleg jól szolgálják folyamatos fejlődésüket!

2012-es Bácsbokodi U13-as és U16-os teremlabdarúgó torna

A hétvégén a bácsbokodi sportcsarnokban U-13 és  U-16  teremlabdarúgó torna került megrendezésre a Bácsbokodi Baráti kör és a Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítvány közös szervezésében. A mérkőzések jó hangulatban teltek, amelyek során szoros eredmények születtek. A jó hangulatú torna segítette  a  gyerekek fejlődését, és így a hosszúra nyúló téli szünetben gyerekek sem maradtak játék és mérkőzések nélkül.

...