vásárlás

Alapítványunk fűnyíró kistraktorokat vásárolt

A Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítvány 2013/14-es TAO évben tárgyi eszköz és beruházás jogcím alatt 4. 400. 000. Ft értékű támogatást nyert, melyen pályakarbantartó gépeket, és locsoló berendezéseket  vásárol. Első körben 3 db nagy teljesítményű fűnyíró kistraktort vásároltunk. Melyeket Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítvány bajaszentistváni, vaskúti és bácsbokodi csoportjánál helyez el. Így biztosítva a gyerekeknek és a helyi felnőtt csapatoknak, hogy gondozott és megfelelően karbantartott  pályákon tudjanak játszani és edzeni. Remélhetőleg a gondozott körülményeknek köszönhetően egyre több gyerek kapcsolódik be a magyar labdarúgás, és Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítvány szakmai munkájába.

Mosógépeket és szárítógépeket vásároltunk

Örömteli eseménynek volt házigazdája nemrégiben az egyik bajai szakáruház. A Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítvány sikeres TAO pályázatot nyújtott be az elmúlt időszakban, a befolyt összegből pedig mosógépeket és szárítógépeket is vásároltak. Az alapítvány vezetősége adta át a gépeket a környékbeli labdarúgó egyesületek vezetőinek.