A legkisebbek is a pályán

A Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítvány az elmúlt évekhez hasonlóan ismét U7, és U9-es egyesületi Bozsik tornát rendezet 2015.09.19.-én Vaskúton. A kis focistákat jó idő, új sporteszközök, új megfelelő méretű labdák, remekül előkészített pályák és kitűnő feladatok várták. Melyek remélhetőleg nagyban hozzájárulnak  folyamatos  fejlődésükhöz, és a torna  színvonalának köszönhetően még több gyereket, szülőt és támogatót állít majd a környék, és a Magyar labdarúgás mellé. Alapítványunk a résztvevő csapatok közül ismét a legnagyobb létszámmal jelent meg a hétvégi tornán. Így képviselte alapítványunkat az U7-es korosztályban öt, és az U9-es korosztályban öt, összesen tíz csapatunk. Vaskúton a Bajai LSE, a Sükösd SC, a Kinderball SE Baja,a Híd SC Nagybaracska csapatai mellett a LUA Vaskút, a LUA Bajaszentistván, a LUA Bácsbokod, a LUA Bátmonostor, és a LUA Szeremle-Dunafalva csapatai vettek részt.