Évadzáró Bozsik tornák

Befejeződtek a 2014/15-ös egyesületi Bozsik tornák küzdelmei, amelyek az U7, U9, U11, és U13-as korosztályok versenyzési lehetőségeit biztosították egész évben. Az U7, U9-es évadzáró tornát 2015.05.30.-án Baján, az U11, U13-as évadzáró tornát egy héttel később 2015.06.06.-án Sükösdön rendezték meg. A Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítványt a 2014/15-ös év során a tornákon a bátmonostori, bajaszentistváni, bácsbokodi, vaskúti gyerekek képviselték. Alapítványunk képviseletében hetente rendszeresen több mint száz labdarúgó palánta bontogatta a szárnyait. A Bajai Alközponthoz tartozó tornákon a gyerekek 70-80%-át L.U.A-Baja igazolt labdarúgói alkották. Az idei év is bebizonyította, hogy még mindig rengeteg gyerek rúgja a bőrt, és szeret focizni.  Nekünk egyesületi vezetőknek edzőknek, óriási felelőségünk és szerepünk van a gyerekek folyamatos fejlődése érdekében, és a hozzá tartozó feltételek biztosításában.