Év végi vizsgák

A Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítványnál dolgozó edzők idén sem tétlenkedtek, folyamatosan részt vettek a Magyar Labdarúgó Szövetség által szervezett 'Emeljük a szintet "továbbképzési napokon, illetve öt edzőkollégánk fevételt nyert különböző  UEFA szintű edzői képzésekre. Közülük már hárman túl vannak a sikeres vizsgákon, így Moóri Dorottya és Pető Ferenc UEFA C diplomát, illetve Goretich Krisztián alapítványunk szakmai vezetője UEFA A diplomát szerzett. Krix Ágnes és Söllősi Viktor vizsgái még hátra vannak, ők majd június 9.-én vizsgáznak. Goretich Krisztián a sikeres írásbeli vizsga után, Kecskeméten mutatta be a gyakorlati vizsgáját a Bajai L.S.E U-17- es csapata segítségével. Szalai László és Liszkai Dezső külön kiemelte, és megdícsérte a bajai fiataloknak a vizsgákon nyújtott teljesítményüket, és segítségüket.