Megyei Futsal döntő Jánoshalma 2015

A Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítvány U13-as korosztálya bejutott a Bács Kiskun megyei futsal bajnokság döntőjébe. A megyei döntő 2015.03.01.-én Jánoshalmán került megrendezésre. A LUA-Baja az „A” csoportba került, ahol a Kiskörös, a  Kiskunfélegyháza, és a Kerekegyháza hasonló korú U13-as csapataival mérték össze tudásukat. Sajnos a selejtezők alatt mutatott eredményes, és jó játék most elmaradt, és így a fiúk nem kerültek be a megyei négyes döntőbe. De a gyerekeknek így sem kell szégyenkezniük, mert sok szép megoldás született, és remek gólokat szereztek a tornák során. A csapat tagjai: Vincze Péter, Jarmaczki Bálint, Papp Roland, Nagy Szabolcs, Barth Milán, Kovács Boldizsár, Szilasi Richárd, Barth Zalán, Csiki Noel, Fercsák József, Szász Máté, Hrotkó Máté, Nádai Gergő, Hodovány Gábor, Kurucz János edző, Szöllősi Viktor edző, Krix Ágnes edző, és Goretich Krisztián szakmai vezető.