Befejeződött a 2014/15-ös őszi Bozsik sorozat

A 2014.11.22-én szombaton Sükösdön az U11-es, és U13-as csapatok tornájával befejeződött a 2014/15-ös őszi egyesületi Bozsik torna sorozat. A tíz héten át folyó tornákon alapítványunkat az U7, U9, U11, és az U13-as korosztályokban, a Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítvány vaskúti, bátmonostori, bácsbokodi, és bajaszentistváni csoportokban focizó gyerekek képviselték. A kiemelkedő őszi teljesítményekért az U13-as korosztályokban Szász Máté /LUA Bajaszentistván/, Szilasi Richárd /LUA Bácsbokod/, és Csiki Noel /LUA Vaskút/ labdarúgói vehettek át okleveleket. Az U11-es korosztály kiemelkedő őszi teljesítményeit is díjazta oklevéllel a Magyar Labdarúgó Szövetség. Így részesültek külön díjazásban, Lajter Gergő /LUA Bajaszentistván/, Tamás Martin /LUA Vaskút/, és Szilasi Levente /LUA Bácsbokod/ labdarúgói. Minden résztvevő csapatnak és játékosnak szeretnénk gratulálni, és tavasszal a sorozat folytatásán újra találkozni.