Új szerelésben az alapítvány csapatai

A Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítvány U7, U9, U11, U13, és U14-es csapatai új felszerelésben tudnak az edzéseken gyakorolni. A 2014/15-ös megnyert Tao-s pályázatnak köszönhetően, a már most befolyt támogatások segítségével sikerült az alapítvány vaskúti, bátmonostori, bácsbokodi, bajaszentistváni,  csoportjaiban focizó labdarúgó palántákat felöltöztetni. A gyerekek nagy örömmel fogadták az új pólókat, melegítőket, kabátokat, rövidnadrágokat és lábszárvédőket. Az új szereléseknek köszönhetően remélhetőleg még több gyerek számára tesszük vonzóvá a magyar labdarúgást. Remélhetőleg még több gyerek kapcsolódik be a Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítvány szakmai munkájába, és sikerül a vidéki tehetségeket megtalálni a magyar labdarúgás számára. A most kiosztott felszereléseket nem csak a kicsik, hanem az U17-es, és U21-es korosztályok is megkapják, így próbálva javítani a gyerekek komfortérzetét, és rossz idő esetén sem maradnak el az edzések.