Megkezdtük a 2014/15-ös szezont!

A Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítvány U17-es, és U21-es csapatai már augusztusban megkezdték a 2014/15-ös szezonban a pontvadászatot. Hozzájuk csatlakoztak a hétvégén rajtolt  egyesületi Bozsik programba benevezett U11-es, és U13-as korosztályok. A két korosztályban alapítványunkat hat csapat képviselte a Bozsik tornán. Részt vettek a Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítvány  Bácsbokodi, Vaskúti, Bátmonostori, és Bajaszentistváni utánpótlás labdarúgói. Közel hetven gyereket mozgattunk meg a Sükösdön megrendezett mérkőzéseken. Ezzel a hétvége még nem ért véget a gyerekeknek, mert a 2001 január 1 után született gyerekek is megkezdték a pontvadászatot a megyei U14-es bajnokságban. Vasárnap a alapítványunk  U14-es korosztálya Bácsbokodon fogadta a Kunbaja hasonló korú csapatát,  és fölényes 10-1-es nagy arányú győzelemmel kezdte meg a 2014/15-ös szezont. Több éves munkának, és a Magyar Labdarúgó Szövetség TAO pályázatának köszönhetően rengeteg ügyes vidéki gyerek kezdet el szervezett egyesületi keretek között focizni.