Év végi jutalmazások

A Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítvány az előző évekhez hűen ismét jutalmazta a kimagasló tanulmányi és sportolói teljesítményeket nyújtó tanulókat. Ebben az évben nemcsak Vaskúton, hanem már Bátmonostoron és Bajaszentistvánon is díjazásban részesültek az alapítványnál sportoló gyerekek. Jutalmakkal a gyerekeket ösztönözni szeretnénk, hogy nemcsak a focipályán hanem az iskolapadban is jó teljesítményt nyújtsanak.

Bátmonostoron 2013/14-es évben Kimiti László Levente és Bogdán Roland  teljesítményét díjazta Alapítványunk. A díjakat Goretich Krisztián szakmai vezető adta át.

Az alapítvány vaskúti csoportjánál a „jó tanuló jó sportoló” díjat Bak Ervin végzős diákunk kapta, jó tanulmányi eredményéért és kimagasló sportteljesítményéért. A díjat, amit a Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítvány Baja és a Vaskúti DSE ajánlott fel Kurucz János edző adta át.

Az alsós tanulók között az alapítvány különdíját Csiki Noel kapta kimagasló sportteljesítményéért.

Bajaszentistvánon a díjakat Pető Ferenc tanár úr adta át Lajter Gergő és Vincze Péter részére.

Alapítványunk nevében szeretnénk még egyszer gratulálni a díjazott gyerekeknek, és jövőre remélhetőleg még több labdarúgó palántát tudunk díjazásban részesíteni.