L.U.A. Bajaszentistváni U 7, U 9, U 11 csoportja

A Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítvány szakmai irányításával már több, mint egy éve Bajaszentistváni Általános Iskolában és Óvodában is elkezdődött a tömegesítés, a labdarúgás megszerettetése, megkezdődtek a labdarúgó edzések. Az alapítvány Bajaszentistvánon nemcsak az U 19 korosztályt támogatja, hanem kialakította a kisebb fiatalabb korosztályokat is. Létrehoztuk az U 7, U 9, U 11 és U 13-as csoportokat, és ha minden jól megy 2014 őszére, egy U 13-as leány korcsoportot is kialakítunk. A  gyerekek 2014/15-ös évtől az iskolai és az egyesületi Bozsik Programban fognak versenyezni. Az edzéseknek köszönhetően a gyerekek korábban ismerkednek meg a labdarúgással.  Több gyerekkel tudjuk a labdarúgást megszerettetni és a magyar labdarúgásnak megnyerni. Néhány képpel szeretnénk bemutatni, hogy a gyerekek milyen jól érzik magukat az edzéseken, és az elvégzett munka után a gyerekek koruknak megfelelő vitaminokat kapnak. Remélhetőleg Bajaszentistvánon is minél több gyerek kapcsolódik be a Labdarúgás Utánpótlásért  Alapítvány szakmai munkájába.