L.U.A. Bátmonostori csoportja

Bátmonostoron több éve nincs felnőtt, és utánpótlás labdarúgás, viszont vannak focizni vágyó és szerető gyerekek. A helyi polgármesteri hivatallal, általános iskolával és óvodával kötött együttműködésnek köszönhetően a Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítvány kialakította és létrehozta az U7-es, U9-es, és  U11-es korosztályait. Az alapítvány irányítja szervezi, és vezeti a helyi gyerekek edzéseit, és megadja nekik azt a lehetőséget hogy focizzanak,  mert lehet hogy a tehetséges gyerekek között ott vannak a jövő kiemelkedő sportolói,  futballistái.
A Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítvány szakmai irányításával 2014. januárjában Bátmonostoron elkezdődött a tömegesítés, megkezdődtek a labdarúgó edzések. A  gyerekek 2014/15-ös évtől a Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítványhoz lesznek leigazolva, és az iskolai valamint az egyesületi Bozsik Programban fognak versenyezni. Az edzéseknek köszönhetően a gyerekek megismerkedhetnek  a labdarúgással.  Több gyerekkel tudjuk a labdarúgást megszerettetni és a magyar labdarúgásnak megnyerni. Néhány képpel szeretnénk bemutatni, hogy a gyerekek milyen jól érzik magukat az edzéseken, és az elvégzett munka után a gyerekek koruknak megfelelő vitaminokat kapnak. Remélhetőleg Bátmonostoron is minél több gyerek kapcsolódik be a Labdarúgás Utánpótlásért  Alapítvány szakmai munkájába.