Elkezdődött a tavaszi Bozsik Program

A Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítvány U 7, U 9 és U 11-es csapatai 2014 április 4-én az első tavaszi Bozsik Tornán szerepeltek. A gyerekeket az alapítványtól Goretich Krisztián szakmai vezető, Kurucz János és Dömény Dávid edzők kísérték el. A jó időjárásnak és a rengeteg focizni vágyó gyereknek köszönhetően kitűnő hangulatú péntek délutánt töltöttünk Sükösdön. A szülők és a gyerekek nagyon jól érezték magukat. Nagyon jó hírverése volt a magyar labdarúgásnak és a gyerekek labdarúgás mellé állításának. Az egyesületi Bozsik tornáknak köszönhetően lehet látni, hogy vannak nagyon ügyes gyerekek, akiket folyamatosan támogatnunk kell, hogy később ne vesszenek el, maradjanak meg a magyar labdarúgásnak. Köszönet a szülőknek a támogatásért és a bizalomért.