Mosolygós arcok a Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítvány edzésein

A Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítvány a TAO támogatásból saját U 7, U 9, U 11-es korosztályait is felöltöztette, és korszerű edzéseszközöket biztosít az edzéseken, a gyerekek folyamatos fejlődése érdekében. Idén a gyerekek melegítőket, mezeket, kabátokat, pólókat, táskákat és rövid nadrágokat is kaptak. A támogatásnak köszönhetően a felszereléseken kívül a gyerekek az edzéseken vitaminokat és szőlőcukrot is kapnak a jól elvégzett munka jutalmául. Idén azért is gondoltunk a vitaminokra, mert nem minden család tudja a gyerekek napi vitaminszükségletét biztosítani. Így viszont az edzéseken ezeket a szükséges napi vitaminokat biztosítani tudjuk nekik, fáradt de mosolygós örömteli arcokat látunk az edzések végén.