Újabb edzőket támogatott alapítványunk

A Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítvány a TAO pályázat segítségével újra edzőképzést támogatott. Az alapítvány egyik célkitűzése, hogy a labdarúgó utánpótlással minél felkészültebb, képzettebb, megfelelő szaktudással rendelkező szakemberek foglakkozzanak. Ennek a szemléletnek megfelelve támogattuk Szöllősi Viktor, Radics István, és Dömény Dávid edző kollégákat az UEFA-C tanfolyam elvégzésében. Most tavasszal, a Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítványnak sikerült három edzőt támogatnia. A következő ősszel induló képzésen, újabb edzőknek szeretnénk az alapítvány támogatásán keresztül, a képzés, és a tanulás lehetőségét megadni. Mert gyermekeink, labdarúgó utánpótlásunk megérdemli azt a lehetőséget, esélyt, hogy később jó labdarúgók váljanak belőlük. Ennek az egyik feltétele a hiteles, felkészült, megfelelő tudással rendelkező edzők!