Szerelmei utánpótlás támogatása

Az idei megnyert TAO pályázatnak köszönhetően alapítványunk a Szerelmei Önkormányzat segítségével, 2013/14-es évben ismét támogatni tudja a szerelmei utánpótlást. A támogatáson keresztül minél több gyereket szeretnénk a labdarúgásnak megnyerni, a tehetségek felkutatásával megtalálásával, és a tehetségek folyamatos támogatásával később minél többen tudjanak magasabb szinten futballozni. Kevesebb tehetség kallódjon el. Idén a következő sporteszközökkel, sportfelszerelésekkel támogattuk a Dunagyöngye S.K. U 19-es csapatát és az egyesületet. A gyerekek labdákat, mezeket, melegítőket, széldzsekiket, pólókat, rövidnadrágokat és táskákat vehettek át. Az egyesületet utánpótlás szállítási díjjal és edzői tanfolyam díjával támogatta alapítványunk. Támogatásnak köszönhetően remélhetőleg sokan megmaradnak a magyar labdarúgásban, és később labdarúgó tudásukkal emelhetik labdarúgásunk szintvonalát.