Bajaszentistváni utánpótlás támogatása

Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítvány 2013/14-es TAO pályázatnak köszönhetően ismét támogatni tudja a Bajaszentistváni U 19-es csapatot. Az együttműködésnek köszönhetően a szülők és az egyesület válláról szeretnénk a terhet levenni, és az edzéseket színesebbé és szintvonalasabbá tenni. Célunk egy szintvonalas a mai kor követelményinek megfelelő utánpótlás kialakítása, ahová a gyerekek szívesen járnak edzésre, jól érzik magukat és fejlődésük folyamatos. Később viszont többen kapcsolódjanak be a felnőtt labdarúgásba, akár ha alacsonyabb szinten is fociznak tovább. 2013/14-es évben az új sporteszközök és sportfelszerelések mellett az egyesületet utánpótlás szállítás díjával, edzői bérekkel, edzői tanfolyamokkal tudjuk támogatni.