Új felszerelést kaptak a bácsbokodi gyerekek

A már több éve működő támogatást idén is folytatni tudta az alapítvány, hogy a bácsbokodi utánpótlás minél jobb feltételek között tudjon készülni. Idén nemcsak az U19 és U16-os csapatokat támogatja az alapítványunk, hanem gondolt a legkisebbekre is. Ősszel az alapítvány segítségével létrejöttek az U7, U9, U 11-es korosztályok a bácsbokodi általános iskolában. Legfiatalabb korosztályokkal Berger Ferenc és Szőllősi Viktor tanár úr foglalkoznak. Szőllősi Viktort sikerült 2014 tavaszán Kiskunhalason induló C-Licences edzőképző tanfolyamon elindítani. A fiataloknak sportfelszereléseket és a sporteszközöket a Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítványtól Nagy György elnök, Kollár János alapító és Goretich Krisztán szakmai vezető adták át. Az átadáson Bácsbokod polgármestere, Kovács László úr is jelen volt.