2011/12-es TAO pályázat

Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítvány kuratóriuma eldöntötte, hogy a 2011/12-es TAO pályázat kiírásában Magyar Labdarúgó Szövetséghez pályázatot nyújt be. A pályázat célja a labdarúgás népszerűsítése és tömegesítése a fiatalok körében. A gyerekek egészséges életmódra nevelése. Korszerű sporteszközök, felszerelések, edzésmódszerek és képzett edzők alkalmazása az utánpótlásban. A fiatal tehetségek felkutatása, és a tehetségek folyamatos fejlődésének biztosítása, valamint fejlődésük érdekében magasabb osztályba történő irányításuk.

A Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítvány a 2011/12-es TAO pályázaton 2 994 930 Ft-ot nyert utánpótlás- nevelés feladatainak támogatására. A pályázat önrészének biztosítását az Alapítvány saját forrásból teremtette elő. A fent maradó összeg az Axiál Kft társasági adójából folyt be. A pályázat útján nyert összegből sporteszközöket, sportfelszereléseket, útiköltségeket biztosítottunk, és biztosítunk együttműködő partnereinknek, hogy a tömegesítés, és az egészséges életmódra nevelés mellett a korszerű utánpótlás nevelés is beinduljon Baja vonzáskörzetében, és minél több gyerek ismerkedjen meg a világ legnépszerűbb sportjával. Az eszközöket és a felszereléseket az alapítvány a Kézmű Nonprofit Kft Winner sportszer gyártó cégtől vásárolta.

A határozat megtekinthető a TAO menüpontban, vagy ide kattintva.