Szeremlének is tudtunk segíteni

A szeremlei gyerekek mostoha körülményeinek vége. Varga György, Szeremle község polgármesterének és Melnyik János a Dunagyöngye S.K. elnökének köszönhetően elkészült a felújított pálya a faluban. Az új pályát a fiatalok már használatba vették, és végre hazai környezetben készülhetnek az otthoni meccsekre.

Egy év sanyarú időszak után a gyerekek duplán örülhetnek, mert a Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítványtól új eszközöket és felszereléseket vehettek át. Fejlődésük érdekében megkezdődhetett a közös munka az alapítvánnyal. Az elmúlt időszak során nem mindig volt megfelelő pálya és hely az edzésekhez, ennek ellenére a gyerekek nem morzsolódtak le, nem maradtak el a focitól, így sokszorosan megérdemlik a segítséget. Remélhetőleg a felszerelések és a közös munka hasznukra válik az edzések során, és eredményesen szolgálja a fejlődésüket.