Marathon Sport

Navigáció

Bejelentkezés

Szeles időben kiharcolt győzelem - U12 NB1. Dél-kelet

Szeles időben játszottuk negyedik bajnoki mérkőzésünket a Vasvári Pál utcai sporttelepen. A Karcag csapata erős ellenfélnek bizonyult és ez meg is látszott az első félidei játékunkon. A vezetést már az elején megszereztük Mészáros Bálint jóvoltából, aki egy lepattanó labdát kotort a kapuba.

Ezek után az egész félidőt az ellenfél térfelén töltöttük, de gólt nem sikerült szerezni a sok helyzetből. A második félidő elején Vincze Ádám egy egyéni megmozdulás után növelte az előnyt, de erre a Karcagiak gyorsan válaszoltak. Ezek után kiegyenlített volt a játék és mindkét oldalon sorra maradtak ki helyzetek, amikor is Vincze Ádám újbóli egyéni akciója után állítottuk be a végeredményt. Jó iramú, sportszerű mérkőzésen megérdemelt győzelmet arattunk. LUA Baja-Karcag 3-1 (Mészáros Bálint, Vincze Ádám 2)

LUA BAJA U12: Koller Dominik-Kosztolányi András, Salamon Ármin, Kelemen Ábel - Mészáros Bálint,Csipak Csongor - Hársch Dávid , Juhász Balázs , Vincze Ádám (Kassai József)

A mérkőzés legjobbja Vincze Ádám az alábbiakat mondta a győzelem után:
„Az első félidőben odaszögeztük az ellenfelet a kapujához, de nem tudtuk érvényesíteni a helyzeteinket. A második félidőben már nehezebb dolgunk volt, de a kevés helyzetből szerencsére sikerült gólokat szerezni. A szülőknek köszönjük a sportszerű bíztatást.”