Befejeződött a megyei futsal bajnokság

Jánoshalmán az elmúlt hétvégén befejeződtek a 2015/16-os év Bács-Kiskun megyei futsal bajnokság küzdelmei. A Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítvány négy korosztályban indított csapatokat. Alapítványunkat a megyei bajnokság küzdelmei során U11, U13, U15-ös fiú, és U15-ös leány korosztályaink képviselték. Sajnos a téli futsal bajnokság küzdelmeiben, csak az U15-ös fiú csapatunk jutott el a megyei bajnokság döntőjéig. Az U11-es, U13-as fiú csapatunk, és az U15 -ös leány csapatunk csoportjában a 3. helyen végzett, így nem kerültek be a megyei döntőbe. A gyerekek 2015 decemberétől egészen 2016 márciusáig a téli felkészülés alatt, hétről-hétre végig mérkőzéshelyzeteket között gyakorolhattak. Remélhetőleg a téli futsal bajnokság küzdelmei jól szolgálták a felküszülést, és nagyban hozzájárulnak a gyerekek folyamatos fejlődéséhez.