Bács-Kiskun megyei regionális válogató

A Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítvány 2002, 2003, és 2004-ben született tehetségesebb labdarúgói 2016.03.04.-én Kecskeméten részt vettek a Magyar Labdarúgó Szövetség által szervezett megyei tehetség válogatón. A Magyar Labdarúgó Szövetség szakmai tervei közé tartozik, hogy U12, U13, és U14-es korosztályok részére minden megyében kialakít egy regionális válogatottat, akik 2, illetve hetente közös edzésen vesznek részt. Így igyekeznek felkutatni és megkeresni az ország tehetségeit, akik később bekerülhetnek majd a korosztályos válogatottakba, illetve így próbálják egységesebbé tenni a magyar utánpótlás képzést. Alapítványunkat Kecskeméten az U12-es korosztályban Szilasi Levente, Lajter Gergő, Török Endre, az U13-as korosztályban Lóki Tamás, Csiki Noel, Vincze Péter, az U14-es korosztályban Nagy Szabolcs, Szilasi Richárd, Taub Dániel, és Fercsák József képviselték.