LUA U7-es focikupa

A Labdarúgás Utánpótlásáért Alapítvány 2016.02.07.-én vasárnap a Bajaszentistváni sportcsarnokban U7-es focikupát rendezett. Az első alkalommal megrendezett LUA focikupa céljai között szerepelt, a gyermeklabdarúgás népszerűsítése, a labdarúgás megszeretetése, a gyerekeknek mérkőzés és versenyhelyzet teremtése, valamint a sportbaráti kapcsolatok ápolása és kiépítése. A tornán mindenki jól érezte magát. A gyerekek ügyesen fociztak és nagyon élvezték a játékot. A nap folyamán sok örömteli boldog arcot láthattunk, a torna minden szempontból elérte a célját. A focikupán a LUA Baja három csapattal szerepelt a zöld, a kék, és a bordó csapatok mellett a Bajai LSE hasonló korú U7-es focistái vettek részt.  Alapítványunk a focitornán minden gyermeket megvendégelt, a gyerekek zsíros kenyeret, teát és csokit kaptak, a torna végén minden egyes kis focista aranyérem jutalmazásban részesült. A gyerekek elmondása szerint: „ ez egy nagyon jó nap volt !”